БіоЛонг Шкіряний Антисептик піна

Артикул: 239291 Категорія:
39 грн90 грн

 • Опис

  Біолонг – дезінфікуючий засіб. Прозора безбарвна рідина. Засіб має бактерицидну дію відносно грампозитивних (включаючи мікобактерії туберкульозу), грамнегативних бактерій, віруліцидні дією (включаючи віруси гепатитів, вірус СНІД / ВІЛ, поліомієліт, віруси грипу, аденовіруси), фунгіцидними (включаючи кандидоз, дерматофіти, дріжджі) і спороцидними властивостями. При багаторазовому використанні не порушує ліпідний баланс шкіри – шкіра зберігає свої захисні властивості. Має пролонговану антимікробну дію, яке зберігається протягом 5:00 після нанесення на шкіру.

  Призначення: для дезінфекції рук, ніг, шкірних покривів і профілактики грибкових захворювань.

  Перед застосуванням збовтати

  Застосування: 1 натискання – 0,22 мл засобу. Гігієнічна обробка рук – нанести 3 мл засобу і розтерти до висихання, профілактика грибкових захворювань – нанести засіб на шкіру ніг і розтерти до висихання.
  Склад: Вода, ІПС, ЧАС

  Увага: для зовнішнього використання. У разі потрапляння в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. Зберігати в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С, окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей місці. При температурі нижче + 5 ° С можлива поява осаду, який не впливає на дезінфікуючі властивості кошти.

  Термін придатності: 36 місяців.

 • Характеристики
  Обсяг/Вага

  50 мл, 200 мл

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук