БіоЛонг Шкіряний Антисептик

Артикул: 238601 Категорія:
33 грн699 грн

 • Опис

  Біолонг – прозора безбарвна рідина. Засіб має бактерицидну дію відносно грампозитивних (включаючи мікобактерії туберкульозу В5), грамнегативних бактерій, віруліцидні дією (включаючи віруси гепатитів, вірус СНІД / ВІЛ, поліомієліт, віруси грипу, аденовіруси), фунгіцидними (включаючи кандидоз, дерматофіти, дріжджі) і спороцидними властивостями. При багаторазовому використанні не порушує ліпідний баланс шкіри. Шкіра зберігає свої захисні властивості. Має пролонговану антимікробну дію, яке зберігається протягом 5:00 після нанесення на шкіру.

  Призначення: для дезінфекції рук хірургів, акушерів і медперсоналу, зайнятих в проведенні операцій і прийнятті пологів в установах охорони здоров’я; дезінфекції рук медичного персоналу; для обробки шкіри пацієнтів перед інвазивними втручаннями, ліктьових згинів донорів; дезінфекції рук працівників навчально-виховних закладів, аптек, лабораторій різного підпорядкування, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів, перукарень, підприємств громадського харчування, соцзабезпечення (будинки для людей похилого віку, інвалідів та ін.), банківських установ, на всіх видах транспорту; дезінфекції рук працівників підприємств харчової, фармацевтичної, біотехнологічної, косметичної промисловості, санітарно-курортних установ, підприємств ресторанно-готельного бізнесу, підприємств агропромислового комплексу та ветеринарного нагляду; дезінфекції рук і шкірних покривів персоналу інших об’єктів, діяльність яких вимагає дотримання гігієнічних норм.

  Перед застосуванням збовтати

  застосування:

  1 натискання – 0,15 мл засобу. Гігієнічна обробка рук – нанести 3 мл засобу і ретельно втерти в шкіру. Обробка ліктьових згинів донорів – двічі протерти різними тампонами в одному напрямку. Обробка рук хірургів – дворазово нанести по 5 мл засобу з інтервалом в 1 хвилину і ретельно втерти його в шкіру рук, зап’ястя і передпліччя.

  Склад: Вода, ІПС, ЧАС <5%

  Увага: для зовнішнього використання. У разі потрапляння в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. При необхідності зверніться до лікаря. Зберігати в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С, окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей місці. При температурі нижче + 5 ° С можлива поява осаду, який не впливає на дезінфікуючі і стерилізують властивості.

  Термін придатності: 36 місяців.

 • Характеристики
  Обсяг/Вага

  50 мл, 250 мл, 5000 мл

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук