БіоЛонг Універсальний

Артикул: 23860 Категорія:
48 грн330 грн

 • Опис

  Біолонг – готовий до використання 4% розчин: видаляє бруд, знищує небезпечні мікроби, віруси, цвіль і неприємний запах; не пошкоджує вироби з кольорових металів, пластмаси, нержавіючої сталі, лакофарбових покриттів, штучних матеріалів, шкіри, тканини, скла, дерева та інших. Ефективний відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій (в т.ч. мікобактерій туберкульозу), вірусів, пліснявих грибів роду Кандида, дерматофітів, а також спороутворюючих бактерій. Запобігає розмноженню бактерій, цвілі на обробленої поверхні протягом 14 днів;

  Призначення: засіб призначений для проведення дезінфекції (в т.ч. поєднаної з очищенням) на об’єктах, які підлягають санітарному нагляду: медичних, лікувально-профілактичних та оздоровчих закладах; косметологічних і перукарських салонах; дитячих і навчальних закладах; закладах сфери обслуговування, громадського харчування, торгівлі на ринках; автомобільному, залізничному, авіаційному і громадському транспорті в громадських установах, готелях; в осередку інфекційних захворювань; для дезінфекції лабораторного обладнання, медичного, стоматологічного та перукарського інструменту, предметів догляду за хворими, посуду, медичного і оздоровчого обладнання, предметів побутового використання, вікон, меблів, ліжок, взуття та одягу, миття всіх поверхонь, які є джерелом вірусної, грибкової та бактеріальної інфекції.

  Застосування: нанесіть засіб Біолонг за допомогою розпилювача на оброблювану поверхню. Серветкою видаліть з неї всі забруднення. Нанесіть Біолонг повторно і залиште до повного висихання. Або змочіть засобом серветку, і двократно протріть оброблювану поверхню. Експозиція від 5 хвилин.

  Примітка: Не містить хлору, фосфатів, кислот, альдегідів, абразіву.Не залишає розлучень. Не викликає алергію.

  Склад: Вода, ІПС, ЧАС менше 5%.

  Увага: У випадку потрапляння в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. При необхідності зверніться до лікаря. Зберігати в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С, окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей місці. При температурі нижче + 5 ° С можлива поява осаду, який не впливає на властивості засобу.

  Термін придатності: 36 місяців.

 • Характеристики
  Обсяг/Вага

  250 мл, 500 мл, 5000 мл

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук