Цукрова паста “Карамельная симфонія” №6 високої щільності 800 г

320 грн
Є в наявності
 • Опис

  Цукрова паста для шугаринга з лимонною кислотою Карамельна симфонія №6 володіє високою щільністю і підходить тільки для мануальної техніки виконання. Вона відмінно захоплює і короткі, і пушкові волоски, тому може використовуватися для депіліровання всіх зон, в тому числі для зони бікіні. Висока якість продукту дозволяє без зусиль працювати з ним професійних косметологів в салоні, але в домашніх умовах використання твердих паст не рекомендується.

  Паста відрізняється безпечним складом, що забезпечує легке видалення волосків без травмування шкіри. Вона додатково містить мальтодекстрин, який відповідає за відмінну чіпкість, а також лимонну кислоту, стабілізуючу щільність.

  Паста для шугаринга тверда застосовується в жарких приміщеннях, не боячись розтікання по шкірі і прилипання до рук. Для підвищення комфорту процедури видалення волосся пасту необхідно розігріти до температури 37-40 ° C руками, в мікрохвильовій печі, на водяній бані або в спеціальному підігрівачі. Якщо маса по відчуттях дуже тверда, її можна пом’якшити додаванням пасти Карамельна симфонія рідшою текстури №1 або №2.

  Склад: сахароза, вода, мальтодекстрин, лимонна кислота.

 • Характеристики
  Линия

  Карамельна симфонія

  Густина

  Дуже щільна

  Техника нанесения

  Мануальна

  Область застосування

  Бікіні, Вусики, Пахви

  Обсяг/Вага

  800 г

  Країна

  Україна

  Форма випуску

  У банках

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук