БіоЛонг 100% Концентрат

Артикул: 238621 Категорія:
150 грн1152 грн

 • Опис

  Концентрат – прозора або жовта рідина використовується тільки в робочих розчинах згідно з таблицею і Методичних вказівок. Ефективний відносно грамнегативних і грампозитивних бактерій (в т.ч. мікобактерій туберкульозу), поліовірусів, грибів роду Кандида, дерматофітів, цвілевих грибів, має спороцидну дію.

  Перед застосуванням взбовтати.

  застосування:

  Засіб призначений для проведення поточної, профілактичної та заключної дезінфекції на всіх об’єктах, які підлягають санітарному нагляду: медичних, лікувально-профілактичних та оздоровчих закладах; косметичних та перукарських салонах; дитячих і навчальних закладах; підприємствах фармакологічної, парфумерної, харчової та харчопереробної промисловості; закладах сфери обслуговування, громадського харчування, торгівлі, на ринках; автомобільному, авіаційному, залізничному та громадському транспорті в громадських установах, готелях; в осередках інфекційних захворювань; для дезінфекції лабораторного обладнання, медичного, стоматологічного, косметологічного і перукарського інструменту; предметів догляду за хворими, посуду, білизни, виробничих ліній, систем вентиляції і кондиціонування, медичного і оздоровчого обладнання, предметів побутового використання, вікон, меблів, взуття і одягу миття будь-яких поверхонь, які є джерелом вірусної, грибкової та бактеріологічної небезпеки.

  Склад: Вода, ІПС, ЧАС від 5% до 15%.

  Не містить хлору, фосфатів, кислот, альдегідів, абразив.

  Не залишає розводів. Не викликає алергію.

  Увага: У випадку потрапляння в очі ретельно промийте їх великою кількістю води. При необхідності зверніться до лікаря. Зберігати в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С, окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей місці. При температурі нижче + 5 ° С можлива поява осаду, який не впливає на властивості засобу.

  Термін придатності: 36 місяців.

 • Характеристики
  Обсяг/Вага

  250 мл, 1000 мл, 5000 мл

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук